Największe zalety inwestycji w system RCP

       Technologie      9 maja, 2022

Elektroniczna ewidencja czasu pracy to rozwiązanie, które obecnie jest coraz częściej wykorzystywane w różnych firmach. Pozwala ono zastąpić dotychczasowe metody rejestrowania czasu pracy osób zatrudnionych w firmie, które zazwyczaj polegały na prowadzeniu listy obecności lub zapisywaniu czasu pracy w podobny…… Czytaj więcej »

panel fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne – jak to działa?

       Firmy Energetyczne / Maszyny i urządzenia      3 marca, 2022

Montaż odnawialnych źródeł energii staje się coraz popularniejszą dziedziną wśród właścicieli domów jedno rodzinnych, ale także deweloperów budujących nowoczesne osiedla mieszkalne w dużych miejscowościach. Dzięki tego typu rozwiązaniom powstają innowacyjne osiedla, które zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii pozyskiwaną…… Czytaj więcej »

chromatograf hplc cena

Ceny kolumn chromatograficznych

       Technologie      13 stycznia, 2022

Chromatografia jest metodą instrumentalnej analizy chemicznej, polegającej na podziale substancji jednorodnych na poszczególne składniki, bądź ich grupy, czyli frakcje. Jest to możliwe dzięki różnicom w zachowaniu się tych składników w dwóch fazach ruchomej i nieruchomej.  Rodzaje chromatografii ze względu na…… Czytaj więcej »

MCE

       Firmy Przemysłowe      16 grudnia, 2021

Małopolskie Centrum Ekologiczne to firma oferująca ekologiczne systemy grzewcze wraz z montażem. Oferowane przez firmę kotły grzewcze na pellet drzewny, węgiel czy ekogroszek posiadają certyfikat 5 klasy i znak Ecodesign mogą być m.in. kupowane w ramach programu „Czyste powietrze”. Dodatkowo…… Czytaj więcej »

logo greenmal

GREENmall

       Firmy Produkcyjne      14 grudnia, 2021

GREENmall to firma, która od wielu lat oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach. W szczegółowej ofercie firmy znajdziemy między innymi ekologiczne środki do prania i sprzątania domu takie jak: płyny i mleczka do czyszczenia, płyny do naczyń, płyny…… Czytaj więcej »

IPPC

Jak uzyskać certyfikat IPPC?

       Informacje Przemysłowe      15 października, 2021

Dzisiejsze skojarzenia związane z transportem towarów najczęściej wiążą się z paletami. Niewiele ludzi wie, że pierwsze z nich pojawiły się dopiero w latach 50. XX wieku. Miały za zadanie ułatwić przewóz towarów o różnych gabarytach, zarówno tych większych i mniejszych…… Czytaj więcej »