Maszyny i urządzenia

panel fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne – jak to działa?

       Firmy Energetyczne / Maszyny i urządzenia      3 marca, 2022

Montaż odnawialnych źródeł energii staje się coraz popularniejszą dziedziną wśród właścicieli domów jedno rodzinnych, ale także deweloperów budujących nowoczesne osiedla mieszkalne w dużych miejscowościach. Dzięki tego typu rozwiązaniom powstają innowacyjne osiedla, które zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii pozyskiwaną…… Czytaj więcej »

rola taśmy przenośnikowej w rolnictwie

Rola taśm przenośnikowych w rolnictwie

       Maszyny i urządzenia      11 października, 2021

W coraz większej ilości dziedzin gospodarki inwestuje się w różnego rodzaju rozwiązania automatyzujące część czynności wcześniej wykonywanych przez ludzi. Wszystko po to, aby usprawnić i przyspieszyć pracę. Również w gospodarstwach rolnych stosuje się tego typu rozwiązania. Bez wątpienia jednym z najpopularniejszych…… Czytaj więcej »

Agtum-serwis

       Maszyny i urządzenia      16 sierpnia, 2021

Agtum-serwis to wyjątkowa firma, która oferuje rzetelne usługi z zakresu łączenia taśm tkaninowo- gumowych na gorąco, zimno oraz za pomocą łączeń mechanicznych. Firma oferuje docinanie oraz sprzedaż taśm różnych gatunków i zastosowań: taśmy specjalne, taśmy temperaturoodporne nawet do 210 stopni…… Czytaj więcej »

transport HDS Legnica

Wykorzystanie transportu HDS

       Maszyny i urządzenia      3 czerwca, 2021

Właściwie we wszystkich rodzajach prac budowlanych niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu – bez tego prowadzenie prac na budowie ugrzęźnie w martwym punkcie i nie będzie można terminowo zrealizować zaplanowanych etapów inwestycji.