Informacje Przemysłowe

Folia stretch CAST – dlaczego warto wybrać tego producenta?

1 grudnia 2022 at 12:16 By

lider produkcji folii stretch cast

Folia stretch to uniwersalny materiał, który wykorzystywany jest obecnie do wielu działań, czy to w przemyśle, czy też w użytku prywatnym, na przykład w gospodarstwach domowych. Dzięki swoim właściwościom folia tego typu pozwala skutecznie zabezpieczyć różnego rodzaju towary przed uszkodzeniem, wilgocią, zabrudzeniami czy innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ponadto folia ta pozwala również ustabilizować ładunek na przykład na palecie.

Warto wybierać wysokiej jakości folię stretch, która będzie charakteryzowała się odpowiednią wytrzymałością i niezawodnością. Z tego też względu doskonałym wyborem będzie folia stretch produkowana przez firmę CAST, która jest jednym z większych producentów tego typu folii na polskim rynku.

Co wyróżnia folię stretch CAST?

Wydawać by się mogło, że folia stretch nie jest zbyt skomplikowanym produktem, przez co jej właściwości nie będą się znacząco różniły w zależności od tego, w jaki sposób jest ona produkowana i kto się tym zajmuje. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej, ponieważ istnieją różne techniki produkcji folii stretch, które mają niebagatelny wpływ na jej właściwości. Z tego też względu folia stretch CAST wyróżnia się na tle innych produktów tego typu dostępnych na rynku pod wieloma względami.

Marka CAST przykłada sporo uwagi do innowacyjności i wysokiej jakości produkowanych w ramach swojej działalności produktów. Z tego też względu wiele rozwiązań stosowanych obecnie w tym przedsiębiorstwie to autorskie pomysły firmy, które zostały opatentowane i są stale rozwijane, w celu dostarczania coraz to lepszych i nowocześniejszych produktów na rynek. 

Zastosowanie folii stretch CAST

Folia stretch CAST to bardzo uniwersalny produkt, który wykorzystywany jest obecnie w wielu różnych branżach – zarówno w przemyśle, jak i w użytku prywatnym. W ofercie marki CAST znaleźć można bardzo szeroki wybór różnego rodzaju folii stretch, w tym folię ręczną oraz maszynową. Folia ręczna, jak sama nazwa wskazuje, przystosowana jest do ręcznego owijania różnego rodzaju towarów na paletach. Z kolei folia stretch maszynowa charakteryzuje się nieco większą grubością i lepszą wytrzymałością, przez co może być stosowana do owijania towaru na paletach z wykorzystaniem specjalistycznych automatów owijających. Dzięki temu rozwiązaniu zabezpieczanie towaru przebiega znacznie szybciej i dokładniej, co pozwala przyspieszyć produkcję i zredukować jej koszty.

Dlaczego warto wybrać produkty firmy CAST?

Firma CAST to obecnie jeden z większych producentów folii stretch na rynku, który sprzedaje swoje produkty nie tylko do klientów krajowych, ale także dostarcza je na rynek międzynarodowy. Firma ta dokłada wszelkich starań, aby ich produkty były najwyższej jakości. Potwierdzić to mogą różnego rodzaju wyróżnienia i certyfikaty, jakie uzyskała firma CAST podczas swojej działalności. Zaliczyć do nich można m.in.:

  • 3x Diamenty Forbesa,
  • 11x Gazele Biznesu,
  • 3x Super Gazele Biznesu,
  • Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy.

Nagrody te przyznawane są wyłącznie przedsiębiorstwom, które skutecznie i stale się rozwijają oraz wprowadzają na rynek innowacyjne produkty najwyższej jakości. Mimo tak wysokiej i ustabilizowanej pozycji na rynku firma CAST nie przestaje się rozwijać – stale opracowuje i wdraża coraz to nowsze i lepsze rozwiązania produkcyjne, a także udoskonala te obecnie stosowane. Dzięki temu produkty tej marki z każdym rokiem oferują coraz to nowsze właściwości i lepszą jakość. To sprawia, że szukając sprawdzonej i niezawodnej folii stretch, warto wybrać produkty marki CAST, które z pewnością sprostają wszelkim wymaganiom. Każdy klient odnajdzie w asortymencie tej marki produkt dostosowany do własnych wymagań i potrzeb.

Comments are closed.