Ogłoszenia

Kancelaria Radców Prawnych Pawelczyk Kozik

       Ogłoszenia      12 stycznia, 2022

Kancelaria Radców Prawnych Pawelczyk Kozik świadczy profesjonalne doradztwo prawne na terenie Poznania. Zatrudnienie zespołu specjalistów i praktyków w prawie medycznym, na co dzień współpracujących z le­ka­rza­mi i me­ne­dże­ra­mi ochro­ny zdrowia przekłada się na zapewnienie podmiotom medycznym efektywnej opieki prawnej. Wśród…… Czytaj więcej »

The Frame

       Ogłoszenia      4 stycznia, 2022

The Frame to profesjonalny zespół grafików, architektów, projektantów wnętrz oraz specjalistów do wizerunku, którzy na co dzień tworzą dla wszystkich zainteresowanych wizualizacje architektoniczne najwyższej jakości. Warto na wstępie zaznaczyć, że cennik przedstawianej firmy jest dostosowany do zdolności finansowych wszystkich zainteresowanych,…… Czytaj więcej »

X-REH

       Ogłoszenia      14 grudnia, 2021

Jeśli szukasz sprawdzonego sprzedawcy sprzętu medycznego zapoznaj się z ofertą X-REH. Jest to firma z szeroką gamą produktów do rehabilitacji. Dodatkowo X-REH proponuje fachowe doradztwo przy zakupie, dofinansowanie pfron oraz bezpieczne zakupy. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.   …… Czytaj więcej »

Liger

Liger

       Ogłoszenia      12 grudnia, 2019

  Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://liger.net.pl/ ul. Henryka Sienkiewicza 26A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Opis: Liger to sklep internetowy oferujący specjalistyczne produkty dla terapeutów SI, pedagogów oraz psycholog, które ułatwiają terapię logopedyczną oraz przyczyniają się do poprawy mowy oraz eliminacji zaburzeń komunikacyjnych…… Czytaj więcej »

Reklamuj się na własnej stronie

       Ogłoszenia      3 grudnia, 2018

Zaistnienie w sieci może dla niejednej firmy być jedynym sposobem przebicia się i dotarcia do świadomości konsumentów. Obecność w internecie to także szansa stworzenia dla swojej działalności dobrego zaplecza i dostarczenia zainteresowanym potencjalnym klientom czy partnerom najważniejszych informacji na temat…… Czytaj więcej »

Zbiorniki na substancje stwarzające zagrożenie – aktualne oznaczenia!

       Ogłoszenia      28 września, 2018

Wdrożone 19 września 2015 roku rozporządzenie w sprawie sposobu oznakowania miejsc, rurociągów oraz pojemników i zbiorników służących do przechowywania lub zawierających substancje stwarzające zagrożenie lub mieszaniny stwarzające zagrożenie to do dziś wyznacznik prawidłowego znakowania tego typu miejsc. W rozporządzeniu określone…… Czytaj więcej »

Ochrona informacji w przedsiębiorstwie

       Ogłoszenia      30 lipca, 2015

Dobrem przedsiębiorstwa jest nie tylko produkt i jego jakość, ale też informacje na temat produkcji, wrażliwe dane dotyczące pracowników, finansów i tak dalej, i tak dalej. Jak skutecznie je chronić? Wycieki poufnych informacji Bywa, że mimo naprawdę dobrych systemów ochronnych,…… Czytaj więcej »

Ogrzewanie w przemyśle

       Ogłoszenia      17 października, 2014

Współczesne metody ogrzewania bez skrępowania wchodzą do polskich mieszkań. W tej chwili każda metoda umożliwiająca na oszczędność w mgnieniu oka kusi klientów zatem ogrzewanie podczerwienią jawi się nader interesującą opcją dla klasycznych grzejników. Jak to działa? Tajemnice paneli na podczerwień…… Czytaj więcej »