Przemysł w Polsce

meble z palet przemysłowych

3 sposoby na wykorzystanie niepotrzebnych palet

       Przemysł w Polsce      2 kwietnia, 2021

Recykling we współczesnych czasach jest koniecznością, podobnie jak upcycling, czyli przerabianie odpadów, nadawanie im drugiego życia. Ekologiczne rozwiązania, polegające na odzyskiwaniu materiałów do stworzenia nowej jakości produktu, jest bardzo modne. Korzystając z własnej kreatywności i wyobraźni możemy samodzielnie stworzyć oryginalny…… Czytaj więcej »

Wspieranie rozwoju Gospodarstwa

       Przemysł w Polsce      17 maja, 2019

Aby gospodarstwo dobrze się rozwijało, trzeba w nie włożyć określoną ilość pracy, ale oprócz niej niezwykle ważne są środki finansowe. Jeśli potrzebujesz wsparcia dla swojego gospodarstwa, zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami i zobacz, jakie korzyści z nich wynikają. Niezależnie od…… Czytaj więcej »

Środowisko

Wszystko o certyfikacie ISO 14001

       Przemysł w Polsce      23 kwietnia, 2018

Ochrona środowiska jest jednym z tych obowiązków, który dla jednych firm jest zupełnie sensownym rozwiązaniem, podczas gdy dla innych jedynie kolejnym trudnym do spełnienia wymaganiem. Przepisy określające normy ochrony środowiska, do których powinni ustosunkować się wszyscy przedsiębiorcy zostały określone między…… Czytaj więcej »

drzwi drewniane Wrocław

Solidne drzwi drewniane do domu

       Przemysł w Polsce      10 kwietnia, 2017

Poszukiwania odpowiedniej firmy, w której kupimy drzwi, często jest żmudnym zadaniem. Jednak musimy znaleźć dobrego producenta, by w przyszłości móc cieszyć się dobrze dobranymi elementami wyposażenia domowego. Dobrze jest, gdy mamy zaufaną firmę produkującą drzwi. Wtedy bez wahania możemy skontaktować…… Czytaj więcej »

BHP w przemyśle spożywczym

       Przemysł w Polsce      29 marca, 2015

Przemysł spożywczy jest jednym z najbardziej (obok farmaceutycznego) kontrolowanych gałęzi przemysłu a co za tym idzie odnosi się on do wielu przepisów prawa zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Właściwie wszystko w przemyśle spożywczym opiera się na rozmaitych rozporządzeniach, ustawach i…… Czytaj więcej »

Przemysł Chemiczny

       Przemysł w Polsce      30 stycznia, 2015

Przedstawiamy listę największych polskich przedsiębiorstw związanych z przemysłem chemicznym: Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Płock (paliwa, tworzywa sztuczne, oleje i inne) – przychód ok. 41 188 000 tys. zł (niemal połowa całego przychodu polskiego przemysłu chemicznego) Grupa „Lotos” S.A. (dawna…… Czytaj więcej »