Budownictwo

Blachostal Hurtownia Stali

       Budownictwo      30 listopada, 2022

Blachostal to hurtownia stali, która od wielu lat dostarcza swoim Klientom trwałe produkty, wykorzystywane w branży budowlanej i przemyśle. Firma oferuje arkusze blach w wymiarach: 1000×2000 milimetrów, 1250×2500 milimetrów oraz 1500×3000 milimetrów, kształtowniki, dwuteowniki, gotowe zbrojenia budowlane i wiele innych…… Czytaj więcej »

Autoryzowany instalator Viessmann - SUG

Wybór ogrzewania do domu

       Budownictwo      2 marca, 2020

Odpowiednia temperatura panująca w domu jest niezbędna dla dobrego samopoczucia wszystkich domowników, zaś odpowiednia cena – dla osób płacących rachunki. Jak wybrać wydajny i nie rujnujący portfela system ogrzewania? Na szczęście, jest w czym wybierać. Ogrzewanie miejskie jest najłatwiejszą opcją,…… Czytaj więcej »

logo aleja lawendowa

Aleja Lawendowa

       Budownictwo      11 listopada, 2019

  Dane kontaktowe: Strona internetowa: http://alejalawendowa.pl ul. Wilczycka 14, 55-093 Kiełczów Opis: Jeśli jesteście parą, która szuka ciszy i spokoju w miejscu, gdzie przeważa teren zielony, z dala od miejskiego zgiełku, to koniecznie musicie zapoznać się z ofertą, którą przedstawia spółka…… Czytaj więcej »

Nowoczesne konstrukcje stalowe w praktyce

       Budownictwo      18 lutego, 2019

Popularność konstrukcji stalowych nieustannie rośnie od wielu lat. Stosunkowo niski koszt materiałów i budowy obiektów wykonanych ze stali sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. Zanim jednak do tego dojdzie istotne jest, aby poznać rodzaje i zastosowanie konstrukcji…… Czytaj więcej »

Zasada działania pieca gazowego

       Budownictwo      11 lutego, 2019

Dziś, na polskim rynku polskim, można wybierać spośród kilku rodzajów gazowych kotłów grzewczych: Kotły stojące, Kotły stojące ze zbiornikiem c.w.u., Kotły wiszące, Kotły wiszące dwufunkcyjne, Kotły kondensacyjne. Zalety kotłów gazowych Piece gazowe są obecnie szczególnie popularne w zakresie zasilania instalacji…… Czytaj więcej »

Jak przygotować się do budowy domu – porady

       Budownictwo      17 stycznia, 2019

Budową domów zajmuje się wiele różnych firm. Firmy owe działają w różne sposoby. Jedne zajmują się budową domów prywatnych osób, a jeszcze inne budują całe osiedla. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem domu, powinniśmy poszukać solidnej firmy, dzięki której zdobędziemy wymarzony dom……. Czytaj więcej »

Bramy dla przemysłu – przegląd możliwych rozwiązań

       Budownictwo      19 grudnia, 2018

Bramy przemysłowe stanowią jeden z kluczowych komponentów funkcjonalnych dróg komunikacyjnych wewnątrz budynków produkcyjnych, fabryk, magazynów i wszelkiego rodzaju hal przemysłowych. Ich funkcjonalność i niezawodność stanowi kluczową cechę, której w produktach poszukują dziś wszyscy przedsiębiorcy i właściciele firm korzystających z tego…… Czytaj więcej »

geodeci

Rola geodety podczas budowy

       Budownictwo      22 listopada, 2017

W przypadku każdej budowy, zaczynając od jednorodzinnego domku, poprzez piętrowe bloki, wieżowce, aż do autostrad czy tras kolejowych nieoceniana jest rola geodety. Jest to specjalista, który musi odpowiednio wyznaczyć usytuowanie obiektu, ale też w przypadku większych inwestycji na bieżąco kontrolować…… Czytaj więcej »