Budownictwo

AJR Studio Architektury

       Budownictwo      19 października, 2023

AJR Studio Architektury to renomowana pracownia z Wrocławia, działająca od 2007 roku. Firma zajmuje się projektowaniem różnego rodzaju obiektów, w tym domów oraz bardziej skomplikowanych budynków na terenie całego kraju. AJR Studio Architektury to firma o wieloletnim doświadczeniu i wykorzystująca…… Czytaj więcej »

Nowoczesne konstrukcje stalowe w praktyce

       Budownictwo      18 lutego, 2023

Popularność konstrukcji stalowych nieustannie rośnie od wielu lat. Stosunkowo niski koszt materiałów i budowy obiektów wykonanych ze stali sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. Zanim jednak do tego dojdzie istotne jest, aby poznać rodzaje i zastosowanie konstrukcji…… Czytaj więcej »

gruz

Jak przebiega recykling gruzu?

       Budownictwo      12 grudnia, 2022

Różnego rodzaju odpady to obecnie spory problem, ponieważ są one nieodłączną częścią większości działań realizowanych przez człowieka. O ile w przypadku takich elementów jak szkło, papier, czy metal nie ma większego problemu, to sprawa mocno się komplikuje w przypadku innych…… Czytaj więcej »

brama segmentowa automatyczna

Bramy dla przemysłu – przegląd możliwych rozwiązań

       Budownictwo      7 grudnia, 2022

Bramy przemysłowe stanowią jeden z kluczowych komponentów funkcjonalnych dróg komunikacyjnych wewnątrz budynków produkcyjnych, fabryk, magazynów i wszelkiego rodzaju hal przemysłowych. Ich funkcjonalność i niezawodność stanowi kluczową cechę, której w produktach poszukują dziś wszyscy przedsiębiorcy i właściciele firm korzystających z tego…… Czytaj więcej »

Blachostal Hurtownia Stali

       Budownictwo      30 listopada, 2022

Blachostal to hurtownia stali, która od wielu lat dostarcza swoim Klientom trwałe produkty, wykorzystywane w branży budowlanej i przemyśle. Firma oferuje arkusze blach w wymiarach: 1000×2000 milimetrów, 1250×2500 milimetrów oraz 1500×3000 milimetrów, kształtowniki, dwuteowniki, gotowe zbrojenia budowlane i wiele innych…… Czytaj więcej »

Autoryzowany instalator Viessmann - SUG

Wybór ogrzewania do domu

       Budownictwo      2 marca, 2020

Odpowiednia temperatura panująca w domu jest niezbędna dla dobrego samopoczucia wszystkich domowników, zaś odpowiednia cena – dla osób płacących rachunki. Jak wybrać wydajny i nie rujnujący portfela system ogrzewania? Na szczęście, jest w czym wybierać. Ogrzewanie miejskie jest najłatwiejszą opcją,…… Czytaj więcej »

logo aleja lawendowa

Aleja Lawendowa

       Budownictwo      11 listopada, 2019

  Dane kontaktowe: Strona internetowa: http://alejalawendowa.pl ul. Wilczycka 14, 55-093 Kiełczów Opis: Jeśli jesteście parą, która szuka ciszy i spokoju w miejscu, gdzie przeważa teren zielony, z dala od miejskiego zgiełku, to koniecznie musicie zapoznać się z ofertą, którą przedstawia spółka…… Czytaj więcej »

Zasada działania pieca gazowego

       Budownictwo      11 lutego, 2019

Dziś, na polskim rynku polskim, można wybierać spośród kilku rodzajów gazowych kotłów grzewczych: Kotły stojące, Kotły stojące ze zbiornikiem c.w.u., Kotły wiszące, Kotły wiszące dwufunkcyjne, Kotły kondensacyjne. Zalety kotłów gazowych Piece gazowe są obecnie szczególnie popularne w zakresie zasilania instalacji…… Czytaj więcej »

Jak przygotować się do budowy domu – porady

       Budownictwo      17 stycznia, 2019

Budową domów zajmuje się wiele różnych firm. Firmy owe działają w różne sposoby. Jedne zajmują się budową domów prywatnych osób, a jeszcze inne budują całe osiedla. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem domu, powinniśmy poszukać solidnej firmy, dzięki której zdobędziemy wymarzony dom……. Czytaj więcej »