Firmy Przemysłowe

panel fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne – jak to działa?

       Firmy Energetyczne / Maszyny i urządzenia      5 stycznia, 2022

Montaż odnawialnych źródeł energii staje się coraz popularniejszą dziedziną wśród właścicieli domów jedno rodzinnych, ale także deweloperów budujących nowoczesne osiedla mieszkalne w dużych miejscowościach. Dzięki tego typu rozwiązaniom powstają innowacyjne osiedla, które zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii pozyskiwaną…… Czytaj więcej »

TREK Top Fuel 7 SX

PM Bike

       Firmy Przemysłowe      4 stycznia, 2022

W Polsce cały czas przybywa osób uwielbiających jazdę na rowerze. To właśnie z myślą o nich powstał profesjonalny sklep rowerowy online PM BIKE, który posiada swoje salony na terenie Zabrza oraz Katowic. W szerokim katalogu oferty wspomnianej firmy z Rybnika…… Czytaj więcej »

grafika na szkle

Magic & Style

       Firmy Przemysłowe      29 grudnia, 2021

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem paneli szklanych do kuchni lub łazienki to warto abyś zapoznał się z ofertą firmy Magic&Style, która oferuje panele szklane z różnymi motywami graficznymi przedstawiającymi naturę lub sztukę. Szkło z grafiką jest trwałe i mocne, a…… Czytaj więcej »

MCE

       Firmy Przemysłowe      16 grudnia, 2021

Małopolskie Centrum Ekologiczne to firma oferująca ekologiczne systemy grzewcze wraz z montażem. Oferowane przez firmę kotły grzewcze na pellet drzewny, węgiel czy ekogroszek posiadają certyfikat 5 klasy i znak Ecodesign mogą być m.in. kupowane w ramach programu „Czyste powietrze”. Dodatkowo…… Czytaj więcej »

logo greenmal

GREENmall

       Firmy Produkcyjne      14 grudnia, 2021

GREENmall to firma, która od wielu lat oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach. W szczegółowej ofercie firmy znajdziemy między innymi ekologiczne środki do prania i sprzątania domu takie jak: płyny i mleczka do czyszczenia, płyny do naczyń, płyny…… Czytaj więcej »

obróbka skrawaniem

JLB MET

       Firmy Przemysłowe      4 listopada, 2021

Dane kontaktowe: Strona internetowa: http://jlbmet.pl/ ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin Opis: JLB MET to ciesząca się zaufaniem wielu klientów firma ze Szczecina, która od wielu lat specjalizuje się w branży obróbki metali oraz innych tworzyw za pomocą technologii CNC. Warto na…… Czytaj więcej »

Producent Palet

Industri Palety Producent Palet

       Firmy Przemysłowe      3 listopada, 2021

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://www.industripalety.pl/ ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin Opis: Jeżeli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na palety, to warto odwiedzić stronę internatową Industri Palety Producent Palet i zapoznać się ze szczegółami ich oferty. Warto na wstępie zaznaczyć, że…… Czytaj więcej »

ekologiczne systemy grzewcze

Małopolskie Centrum Ekologiczne

       Firmy Przemysłowe      29 października, 2021

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://www.mce.net.pl/ Klecza Dolna 15 A, 34-124 Klecza Górna Opis: Małopolskie Centrum Ekologiczne mieści się w Kleczy Górnej koło Wadowic. Profesjonaliści pracujący we wspomnianej firmie na co dzień zajmują się projektowaniem i budowaniem instalacji ciepłowniczych, hydraulicznych, sanitarnych,…… Czytaj więcej »

automatyzacja maszyn

DIKO

       Firmy Przemysłowe      14 października, 2021

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://diko.pl/ Krępice, ul. Kwiatowa 36, 55-330 Miękinia Opis: DIKO to godna zaufania firma, która powstała w Polsce na przełomie roku 2001/2002 i jako firma-córka niemieckiej spółki zajęła się kompleksową obsługą dotychczasowych klientów na polskim rynku, a…… Czytaj więcej »