Firmy Przemysłowe

EduKids

       Firmy Produkcyjne      28 lutego, 2024

EduKids to wyjątkowe przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w dostarczaniu produktów wspierających efektywną edukację dzieci. W szerokim asortymencie firmy znajdziesz tablice interaktywne oraz materiały edukacyjne obejmujące laboratoria z zakresu chemii, geografii, fizyki, biologii, a także wiele innych fascynujących produktów. Dodatkowo firma…… Czytaj więcej »

Service on Time

       Firmy Przemysłowe      11 lutego, 2024

Są nie tylko szybcy w działaniu, ale również bardzo skuteczni. Service on Time od lat zajmuje się serwisem, naprawą i przeglądami bram przemysłowych i systemów przeładunkowych. Usługi świadczą na terenie całego kraju a dzięki elastycznym godzinom pracy i dostępności 7…… Czytaj więcej »

Instytut Kształcenia Zawodowego

       Firmy Przemysłowe      4 lutego, 2024

Instytut Kształcenia Zawodowego, związany z renomowanym Stowarzyszeniem Elektroenergetyków Polskich, ma ponad 14-letnie doświadczenie na rynku szkoleń zawodowych. Jego głównym celem jest śledzenie najnowszych trendów na rynku pracy, co prowadzi do ciągłego poszerzania oferty o kursy o wysokim standardzie. Dzięki tym…… Czytaj więcej »

Fenix Systems

       Firmy Przemysłowe      20 stycznia, 2024

Fenix Systems to renomowany dostawca różnorodnych maszyn pakujących, cechujących się wyjątkową jakością i funkcjonalnością. Urządzenia proponowane przez firmę wyróżniają się solidnym wykonaniem, co zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat, bez widocznych śladów zużycia czy uszkodzeń. Maszyny pakujące znajdują…… Czytaj więcej »

NDG Medical Sp. z o.o.

       Firmy Przemysłowe      18 stycznia, 2024

Outsourcing działu sprzedaży stanowi kluczowy element strategii biznesowej firmy NDG Medical Sp. z o.o., co pozwala klientom skoncentrować się na głównych obszarach swojej działalności, jednocześnie korzystając z wysoko wykwalifikowanych zespołów sprzedażowych. Współpraca z NDG Medical Sp. z o.o. oznacza gwarancję…… Czytaj więcej »

Medin Klinika

       Firmy Przemysłowe      11 stycznia, 2024

W tym miejscu każdy poczuje jakość i nowoczesne podejście do pacjenta. Medin Klinika z Opola to placówka, jakich w Polsce jest niewiele. Na rynku wyróżnia ją świadczenie profesjonalnych usług medycznych równych światowym standardom. Zapewnia fachowe leczenie w wielu dziedzinach medycyny……. Czytaj więcej »

AD-MED BHP Sp. J.

       Firmy Przemysłowe      3 stycznia, 2024

Firma Ad-Med jest liderem w dziedzinie ochrony pracowników, oferując produkty najwyższej jakości pochodzące od renomowanej marki 3M. W obszernym portfolio znajdziesz różnorodne artykuły, takie jak maski ochronne, kaski, gogle oraz odzież robocza, w tym wysokospecjalistyczne skafandry ochronne. Środki bezpieczeństwa od…… Czytaj więcej »

Cardox – producent kart plastikowych

       Firmy Produkcyjne      3 stycznia, 2024

Cardox to ceniony producent wysokiej jakości kart plastikowych, obsługujący zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Firma ta proponuje różnorodne karty, doskonale dopasowane do unikalnych potrzeb każdego klienta. W ich zróżnicowanej ofercie znajdują się karty plastikowe, wyposażone w chipy, legitymacje oraz…… Czytaj więcej »

FILTERM

       Firmy Przemysłowe      29 grudnia, 2023

FILTERM specjalizuje się w profesjonalnej sprzedaży wysokiej jakości filtrów specjalistycznych. W ofercie firmy znajdują się między innymi: filtry kieszeniowe, filtry kompaktowe, filtry patronowe i wkłady, filtry kompaktowe i HEPA. Dodatkowo, FILTERM przeprowadza audyty dotyczące zastosowanych wkładów filtracyjnych, montażu oraz stanu…… Czytaj więcej »

Euronet

       Firmy Przemysłowe / Technologie      25 grudnia, 2023

Firma Euronet, z siedzibą w Radomsku, specjalizuje się w świadczeniu niezawodnych usług internetowych dla swoich klientów. Działając przy użyciu sprzętu teleinformatycznego najwyższej jakości, firma zapewnia satysfakcjonującą jakość świadczonych usług. Jej głównym celem jest profesjonalna obsługa przedsiębiorstw, oferując kompleksową opiekę informatyczną…… Czytaj więcej »