Firmy Przemysłowe

Stalmark

       Firmy Przemysłowe      19 grudnia, 2022

Stalmark jest to godna polecenia firma z Andrychowa, która mieści się przy ulicy Przemysłowej i zajmuje się na co dzień produkcją i sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania wysokiej jakości. Wybierając piece Stalmark mogą Państwo liczyć na to, że będą one praktycznie…… Czytaj więcej »

A&D Serwis

       Firmy Przemysłowe      2 grudnia, 2022

A&D Serwis to firma, która specjalizuje  się w naprawie elektroniki komputerowej, przemysłowej, jak i medycznej. A&D Serwis używa profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu ich naprawy są skuteczne i szybkie.A&D Serwis to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy w każdej chwili służą…… Czytaj więcej »

CAST

       Firmy Przemysłowe      18 października, 2022

Dane kontaktowe: Strona internetowa: cast.pl 58-160 Świebodzice, ul. Ciernie 18 b Opis: Cast jest to firma ze Świebodzic zajmująca się produkcją folii stretch w różnych grubościach, która służy do ręcznego owijania towaru na paletach. Folię produkowaną przez firmę wyróżnia bardzo…… Czytaj więcej »

USBOX Poland Sp. z o.o

       Firmy Przemysłowe      13 lipca, 2022

USBOX Poland Sp. z o.o to wyjątkowa firma, która od wielu lat pomaga swoim Klientom w transporcie przeróżnych towarów z USA i Kanady. Firma umożliwia wysyłkę nawet najmniejszej paczki po skrzynie i kontenery w konkurencyjnych cenach. Firma zapewnia konkurencyjne stawki…… Czytaj więcej »

WOOKIL

       Firmy Przemysłowe      13 lipca, 2022

WOOKIL to profesjonalna firma, która oferuje szeroki wybór maszyn drukarskich wraz z serwisem oraz konserwacją od wielu lat. WOOKIL zajmuje się również sprzedażą wysokiej klasy maszyn poligraficznych do stańcowania, które zapewniają niesamowite wyniki pracy już w krótkim okresie od uruchomienia……. Czytaj więcej »

OpolKan Service

       Firmy Przemysłowe      12 kwietnia, 2022

  Dane kontaktowe: Strona internetowa:  http://opolkan.pl/ ul. Ozimska 69/17, 45-368 Opole   Opis: OpolKan Service jest profesjonalną i rzetelną firmą. OpolKan Service ma swoją siedzibę w Opolu i działa na polskim rynku od ponad 13 lat. W ofercie firmy znajdują…… Czytaj więcej »

panel fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne – jak to działa?

       Firmy Energetyczne / Maszyny i urządzenia      3 marca, 2022

Montaż odnawialnych źródeł energii staje się coraz popularniejszą dziedziną wśród właścicieli domów jedno rodzinnych, ale także deweloperów budujących nowoczesne osiedla mieszkalne w dużych miejscowościach. Dzięki tego typu rozwiązaniom powstają innowacyjne osiedla, które zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii pozyskiwaną…… Czytaj więcej »

Jak zostać audytorem wiodącym?

       Firmy Przemysłowe      17 lutego, 2022

Audytor wiodący jest osobą odpowiedzialną za sporządzenie planu audytu, zapewnienie niezależności zespołu audytowego, przedstawienie wyników kierownictwu wyższego szczebla oraz weryfikację działań, które należy podjąć w celu spełnienia wykrytych niezgodności. Powinien cechować się wysokimi zdolnościami organizacyjnymi i kierowniczymi, zarządzaniem, zdolnościami przywódczymi…… Czytaj więcej »

GREENPANEL

       Firmy Przemysłowe      1 lutego, 2022

GREENPANEL jest to godna polecenia firma z Wrocławia, która mieści się przy ulicy Partyzantów 11/1 i zajmuje się na co dzień sprzedażą, a także projektowaniem i produkcją, wysokiej jakości kabin sanitarnych oraz innych produktów wykonanych z trwałego tworzywa HPL. Jest to…… Czytaj więcej »