Firmy Przemysłowe

OpolKan Service

       Firmy Przemysłowe      12 kwietnia, 2022

  Dane kontaktowe: Strona internetowa:  http://opolkan.pl/ ul. Ozimska 69/17, 45-368 Opole   Opis: OpolKan Service jest profesjonalną i rzetelną firmą. OpolKan Service ma swoją siedzibę w Opolu i działa na polskim rynku od ponad 13 lat. W ofercie firmy znajdują…… Czytaj więcej »

panel fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne – jak to działa?

       Firmy Energetyczne / Maszyny i urządzenia      3 marca, 2022

Montaż odnawialnych źródeł energii staje się coraz popularniejszą dziedziną wśród właścicieli domów jedno rodzinnych, ale także deweloperów budujących nowoczesne osiedla mieszkalne w dużych miejscowościach. Dzięki tego typu rozwiązaniom powstają innowacyjne osiedla, które zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii pozyskiwaną…… Czytaj więcej »

Jak zostać audytorem wiodącym?

       Firmy Przemysłowe      17 lutego, 2022

Audytor wiodący jest osobą odpowiedzialną za sporządzenie planu audytu, zapewnienie niezależności zespołu audytowego, przedstawienie wyników kierownictwu wyższego szczebla oraz weryfikację działań, które należy podjąć w celu spełnienia wykrytych niezgodności. Powinien cechować się wysokimi zdolnościami organizacyjnymi i kierowniczymi, zarządzaniem, zdolnościami przywódczymi…… Czytaj więcej »

GREENPANEL

       Firmy Przemysłowe      1 lutego, 2022

GREENPANEL jest to godna polecenia firma z Wrocławia, która mieści się przy ulicy Partyzantów 11/1 i zajmuje się na co dzień sprzedażą, a także projektowaniem i produkcją, wysokiej jakości kabin sanitarnych oraz innych produktów wykonanych z trwałego tworzywa HPL. Jest to…… Czytaj więcej »

maszyny rolnicze

Jaskot Maszyny Rolnicze

       Firmy Przemysłowe      27 stycznia, 2022

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://jaskot.pl/ Siekierczyn 267 59-818 Siekierczyn   Opis: Zakup kombajnu to dość spora inwestycja, ponieważ cena tego typu maszyn często sięga kilkuset tysięcy złotych, a czasami nawet więcej. Jeśli poszukujesz godnej zaufania firmy, która posiada w swojej…… Czytaj więcej »

niska emisja

EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O.

       Firmy Przemysłowe      23 stycznia, 2022

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://niskaemisja.ekoscan.pl/ ul. Karola Miarki 2F budynek C, 41-940 Piekary Śląskie Opis: Czyste Powietrze to program, który ma na celu znaczącą poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła, a przy tym poprawę…… Czytaj więcej »

TREK Top Fuel 7 SX

PM Bike

       Firmy Przemysłowe      4 stycznia, 2022

W Polsce cały czas przybywa osób uwielbiających jazdę na rowerze. To właśnie z myślą o nich powstał profesjonalny sklep rowerowy online PM BIKE, który posiada swoje salony na terenie Zabrza oraz Katowic. W szerokim katalogu oferty wspomnianej firmy z Rybnika…… Czytaj więcej »

grafika na szkle

Magic & Style

       Firmy Przemysłowe      29 grudnia, 2021

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem paneli szklanych do kuchni lub łazienki to warto abyś zapoznał się z ofertą firmy Magic&Style, która oferuje panele szklane z różnymi motywami graficznymi przedstawiającymi naturę lub sztukę. Szkło z grafiką jest trwałe i mocne, a…… Czytaj więcej »

MCE

       Firmy Przemysłowe      16 grudnia, 2021

Małopolskie Centrum Ekologiczne to firma oferująca ekologiczne systemy grzewcze wraz z montażem. Oferowane przez firmę kotły grzewcze na pellet drzewny, węgiel czy ekogroszek posiadają certyfikat 5 klasy i znak Ecodesign mogą być m.in. kupowane w ramach programu „Czyste powietrze”. Dodatkowo…… Czytaj więcej »