Technologie

Największe zalety inwestycji w system RCP

       Technologie      9 maja, 2022

Elektroniczna ewidencja czasu pracy to rozwiązanie, które obecnie jest coraz częściej wykorzystywane w różnych firmach. Pozwala ono zastąpić dotychczasowe metody rejestrowania czasu pracy osób zatrudnionych w firmie, które zazwyczaj polegały na prowadzeniu listy obecności lub zapisywaniu czasu pracy w podobny…… Czytaj więcej »

Spoiwa lutownicze – gdzie są wykorzystywane?

       Technologie      21 lutego, 2022

Lutowanie to czynność umożliwiająca połączenie ze sobą metalowych przedmiotów. Właśnie przy tym procesie potrzebne jest spoiwo lutownicze. Spoiwo lutownicze, znane również pod nazwą lut lub lutowie, to stop metali lub metal, który umożliwia połączenie ze sobą materiałów.

chromatograf hplc cena

Ceny kolumn chromatograficznych

       Technologie      13 stycznia, 2022

Chromatografia jest metodą instrumentalnej analizy chemicznej, polegającej na podziale substancji jednorodnych na poszczególne składniki, bądź ich grupy, czyli frakcje. Jest to możliwe dzięki różnicom w zachowaniu się tych składników w dwóch fazach ruchomej i nieruchomej.  Rodzaje chromatografii ze względu na…… Czytaj więcej »

Ekspert PV

       Technologie      12 grudnia, 2021

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://ekspertpv.pl/ ul. Starowiejska 19A, 55-080 Smolec Opis: Ekspert PV, która oferuje nowoczesne systemy fotowoltaiczne wraz z montażem na terenie dolnego śląska. W ofercie firmy znajdziemy renomowane systemy znanych i cenionych producentów, które idealnie nadają się zarówno…… Czytaj więcej »

chromatografia cieczowa HPLC

Czym jest chromatografia cieczowa HPLC?

       Technologie      10 września, 2021

Wraz z rozwojem przemysłu, zaczęto szukać  rozwiązań, które pomogą rozwinąć i odkrywać nowe właściwości różnych substancji. Istotną rolę w badaniu i analizowaniu różnych mieszanin jest chromatografia cieczowa, która za pomocą rozdzieleniu odrębnych cząsteczek w próbce, powoduje, że można zbadać jej…… Czytaj więcej »