Technologie

chromatograf hplc cena

Ceny kolumn chromatograficznych

       Technologie      13 stycznia, 2022

Chromatografia jest metodą instrumentalnej analizy chemicznej, polegającej na podziale substancji jednorodnych na poszczególne składniki, bądź ich grupy, czyli frakcje. Jest to możliwe dzięki różnicom w zachowaniu się tych składników w dwóch fazach ruchomej i nieruchomej.  Rodzaje chromatografii ze względu na…… Czytaj więcej »

Ekspert PV

       Technologie      12 grudnia, 2021

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://ekspertpv.pl/ ul. Starowiejska 19A, 55-080 Smolec Opis: Ekspert PV, która oferuje nowoczesne systemy fotowoltaiczne wraz z montażem na terenie dolnego śląska. W ofercie firmy znajdziemy renomowane systemy znanych i cenionych producentów, które idealnie nadają się zarówno…… Czytaj więcej »

chromatografia cieczowa HPLC

Czym jest chromatografia cieczowa HPLC?

       Technologie      10 września, 2021

Wraz z rozwojem przemysłu, zaczęto szukać  rozwiązań, które pomogą rozwinąć i odkrywać nowe właściwości różnych substancji. Istotną rolę w badaniu i analizowaniu różnych mieszanin jest chromatografia cieczowa, która za pomocą rozdzieleniu odrębnych cząsteczek w próbce, powoduje, że można zbadać jej…… Czytaj więcej »

szkolenia z lutowania BGA

Szkolenia z lutowania – praktyczne zajęcia

       Technologie      18 grudnia, 2020

Dużą popularnością cieszą się nowoczesne szkolenia organizowane przez wykwalifikowane firmy posiadające zarówno zaplecze maszynowe jak i pracowników, którzy są w stanie przekazywać swoją kompleksową wiedzę innym osobom właśnie za pośrednictwem wykonywania szkoleń.

Kompresor

Kompresor – jaką pełni funkcję?

       Technologie      16 sierpnia, 2020

Od wielu lat, sprężarki są stosowane w wielu dziedzinach przemysłu. Tak samo od dawna, wybór odpowiedniej sprężarki jest dość trudny. Istnieje wiele rodzajów kompresorów, które mają swoje wady i zalety. Sprężarki mają różne cechy, podobnie jak specyfikę działania. Największą popularnością…… Czytaj więcej »