BHP w przemyśle

BUREAU VERITAS

       BHP w przemyśle      12 grudnia, 2020

  Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://www.bureauveritas.pl/ ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa Opis: BUREAU VERITAS to działające globalnie w obszarze badań, certyfikacji i inspekcji przedsiębiorstwo, od sześciu dekad prowadzące swój oddział również na terenie Polski. Firma działa na szeroką skalę, obsługując…… Czytaj więcej »

Bhpstar

       BHP w przemyśle      11 listopada, 2019

Zastanawiasz się gdzie kupić wysokiej jakości produkty BHP i PPOŻ to powinieneś zapoznać się z pełną ofertą produktów firmy Bhpstar, która zawiera między innymi tanie i wygodne buty robocze, klapki, chodaki, trzewiki, półbuty, letnie buty robocze z wysoką odpornością na…… Czytaj więcej »

oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie przemysłowe LED – korzyść dla przedsiębiorstwa

       BHP w przemyśle      22 października, 2018

Oświetlenie LED zdobyło w ostatnich latach ogromną popularność nie tylko w zastosowaniach domowych, ale też we wszelkiego rodzaju środowiskach przemysłowych, biurowych i handlowych. Żarówki LED-owe coraz częściej zastępują dziś tradycyjne żarówki i świetlówki, gwarantując znacznie trwalsze, wydajniejsze i tańsze źródło…… Czytaj więcej »

Rękawice montażowe

Rękawice montażowe w warunkach przemysłowych

       BHP w przemyśle      8 stycznia, 2018

Rękawice montażowe to niezbędny element zabezpieczający dłonie człowieka przed uszkodzeniami podczas pracy fizycznej. Nie każde rękawice stanowią jednak wystarczającą ochronę, dlatego dobór rękawic pod kątem ich przeznaczenia jest niezwykle istotny. Czym powinny charakteryzować się rękawice montażowe? Z jakich materiałów się…… Czytaj więcej »