Informacje Przemysłowe

Kontenery magazynowe – czym są?

17 sierpnia 2015 at 14:16 By

Kontenery są metalowymi pudełkami, różnych rozmiarów (wysokość od 2m., szerokość od 2,2m. długość od 5,8m.), służącymi do przechowywania i przewożenia wszelkich towarów. Transport różnego rodzaju produktów w kontenerze jest bardzo wygodny, ponieważ kontener magazynowy zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (deszczem, nadmiernym naświetleniem, wiatrem). Rozmiar kontenerów umożliwia przewożenie dużych ilości małych produktów, a także produktów wielkogabarytowych. Kontenery posiadają możliwość modułowego łączenia, co daje nam dużą swobodę w decydowaniu jak dużej przestrzeni magazynowej potrzebujemy. Jeżeli ta powierzchnia się zwiększy, w łatwy i szybki sposób możemy dokupić kontener i połączyć go z już posiadanym, co pozwoli nam na zyskanie dodatkowej przestrzeni magazynowania.

Kontenery bardzo uniwersalne

Kontenery magazynowe służą do przechowywania wszelkich towarów, mebli czy innych rzeczy. Ich dużą zaletą jest stosunkowo niska cena, wysoka odporność na zniszczenia mechaniczne i duża pojemność. Przechowywanie towarów bez posiadania własnego magazynu i bez ponoszenia olbrzymich kosztów wynajmowania pomieszczeń magazynowych, nigdy nie było tak łatwe! Dodatkową zaletą kontenerów magazynowych jest możliwość ich swobodnego przemieszczania ich z miejsca na miejsce. Mobilność kontenerów magazynowych jest ich wysoko cenioną zaletą, której nie da nam żaden magazyn. Możemy swobodnie przewozić nasze produkty, w różne miejsca, bez obawy ich uszkodzenia i bez ponoszenia dodatkowych kosztów przenoszenia produktów do innej lokalizacji.

Pozostałe informacje na ten temat znajdziecie na stronie kontener-wroclaw.pl czyli oficjalnej witrynie producenta kontenerów.

kontener

Tagi: , , ,