Maszyny i urządzenia

Jak wygląda serwis wózków widłowych Linde?

22 marca 2019 at 21:52 By

porządny serwis wózków widłowych

Maszyny oraz inny sprzęt oparty na technologii ma to do siebie, że ulega pewnym awarią. Na każdym większym zakładzie pracy jest osoba zatrudniona na etacie konserwatora. Odpowiada on za naprawę właśnie takowych sprzętów. Kiedyś konserwator miał szersze pole do popisu. Obecnie sytuacja wygląda znacznie inaczej. Wszelkie maszyny czy sprzęt oparte są z reguły na najnowszej technologii. Sprzętu takiego nie naprawimy bez odpowiednich narzędzi, bez odpowiedniego sprzętu oraz bez odpowiedniej osoby.

Autoryzowana naprawa – czy warto?

W takiej sytuacji dany sprzęt musi zostać wysłany do serwisu autoryzowanego. Zdecydowanie najlepiej poradzą sobie z naprawą swoich produktów właśnie serwisy autoryzowane. Dlatego też kupując dany sprzęt na przykład wózek widłowy powinniśmy wybrać producenta, którego lokalizacja pozwala nam na szybką reakcję w razie awarii czy też usterki. Taką właśnie firmą jest firma Linde. Jest to firma o ugruntowanej strukturze. Działa na rynku polskim od roku 1991. Zajmuje bardzo wysoką pozycję we wszelkich rankingach. Są szeroko rozproszeni jeśli chodzi o sam serwis. Serwis wózków widłowych kojarzy się z szybką reakcją na zgłoszenie, z najwyższą jakością obsługi oraz z jak największym zminimalizowaniem czasu przestoju w danej firmie. Jeśli chodzi o jej serwisy działa w zasadzie wszędzie.

serwis wózków widłowych linde

Dysponuje czteroma centrami serwisowymi na terenie Polski. Znajdują się one w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu oraz we Wrocławiu. Oprócz tych czterech wielkich centrów serwisowych posiada także dziewięćdziesiąt pięć warsztatów serwisowych o charakterze mobilny. Zarówno w centrach serwisowych jak i w mobilnych warsztatach serwisowych firma Linde zatrudnia pracowników tylko wysoko wykwalifikowanych. Ich liczba to sto siedemdziesiąt.

Pracownicy ci są w stu procentach do dyspozycji klienta. Służą w dowolnym momencie wsparciem technicznych oraz fachową wiedzą.  Co najważniejsze gwarancja najwyższej jakości serwisowych usług jest zarówno w okresie wakacyjnych jak i po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Poziom serwisowy jest niebywale zróżnicowany. Serwis wózków widłowych Linde wyróżnia trzy rodzaje serwisu. Pierwszym takowym rodzajem jest usługa serwisu pełnozakresowego.

Na czym ona dokładnie polega?

Polega ona właśnie na utrzymaniu powierzonego parku maszyn w stałej technicznej sprawności. Za określoną wcześniej miesięczną kwotę serwis dokonuje comiesięcznych przeglądów. Przeglądy takowego sprzętu są o tyle ważne ponieważ pozwalają w porę się zorientować jakie naprawy są konieczne oraz które części nadają się już do wymiany ponieważ są zużyte. Kolejnym rodzajem usługi jest usługa konserwacyjna. Dokładnie jest ona rozumiana jako ogólnikowa opieka nad całym parkiem maszyn. Co w takiej opiece możemy wyróżnić? Zdecydowanie regularne przeglądy. Tak właściwie to dzięki nim klient jest chroniony przez niespodziewanym zaprzestaniem ciągłości pracy. Linde oferuje także serwis u klienta. Serwis ten polega na tym, że świadczą oni usługę on-site. Lokują w siedzibie klienta serwis stacjonarny. Rozwiązanie to daje możliwości natychmiastowej reakcji na wystąpienie pewnej usterki.

Comments are closed.