DNV GL

       Firmy Przemysłowe / Technologie      Lipiec 30, 2018

Dane kontaktowe: Strona internetowa: https://www.dnvgl.pl/assurance/index.html ul. Łużycka 6E, 81-537 Gdynia Opis: DNV GL to marka symbolizująca bezpieczeństwo i bezkompromisowe podejście do zrównoważonego rozwoju. Dzięki oferowaniu szerokiego zakresu usług skierowanych głównie dla przemysłu morskiego oraz wydobywczego daje możliwość rozwoju przedsiębiorstwa zgodnie…… Czytaj więcej »

Nowoczesne systemy przeładunkowe

       Technologie      Lipiec 20, 2018

Niezależnie od tego, w jakiej firmie niezbędne jest wykorzystanie strefy przeładunkowej, już w procesie jej projektowania konieczne jest zadbanie o zastosowanie właściwych urządzeń oraz elementów najwyższej jakości.

frezarka CNC

Zasada działania frezarki CNC

       Maszyny Przemysłowe      Lipiec 19, 2018

Komputerowe frezarki sterowane numeryczne zrewolucjonizowały proces obróbki. W tego typu urządzeniach wykorzystujemy komputer do sterowania maszyną, która produkuje konkretne przedmioty. Po umieszczeniu bloku materiału w frezarce CNC po określonym czasie otrzymamy gotowy produkt. Jak właściwie działają te maszyny?

splittery optyczne

Splittery optyczne – czym są i do czego się je stosuje?

       Technologie      Lipiec 4, 2018

Splittery optyczne to rozdzielacze światłowodowe. Ich główną cechą jest to, że zapewniają one niskie straty wtrąceniowe. Splittery są znane również z dużej odporności mechanicznej oraz ze stabilności w pełnym zakresie pasma. Dodatkowo, splittery pozwalają na równomierne dzielenie mocy optycznej.